Alberto Zush blandteknik

Alberto Zush blandteknik
Alberto Zush blandteknik
Alberto Zush blandteknik
Alberto Zush blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ZUSH, Alberto Porta (Spanien, född 1946): "The bird of Africa", signerad och daterad verso 77, blandteknik, 36x51 cm
Proveniens: Galeria Vandres

132067

2012-05-01