Albert Johansson etsning

Albert Johansson etsning
Albert Johansson etsning
Albert Johansson etsning
Albert Johansson etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 42/90 färgetsning, bladstorlek 75x100 cm

132106

2012-05-01