Monica Lorentzon olja

Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LORENTZON, Monica (född 1940): Madonnor, signerad M Lorentzon, olja på pannå, 61x71 cm

132119

2012-05-01