Monica Lorentzon olja
Valmis
2012-05-01
132119
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LORENTZON, Monica (född 1940): Madonnor, signerad M Lorentzon, olja på pannå, 61x71 cm