Kurt Lundberg olja

Kurt Lundberg olja
Kurt Lundberg olja
Kurt Lundberg olja
Kurt Lundberg olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LUNDBERG, Kurt (född 1920): Vind i seglen, signerad a tergo Kurt Lundberg, olja på duk, 64x84 cm

132129

2012-05-01