Handfat i porslin Kina

Handfat i porslin Kina
Handfat i porslin Kina
Handfat i porslin Kina
Handfat i porslin Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANDFAT, Kina, porslin, 1800-tal, dekor i emaljfärger av reserver med palatsscenerier, med höjd 12 cm, höjd 40 cm

Skador, lagningar, nötningar

132170

2012-05-01