Roland Svensson Den Gamla Ångbåten
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Den Gamla Ångbåten", bestående av 4 ramade färglitografier, Möte på isen, Den gamla ångbåten, Båtdags, Sandhamnshålet.
signerade Roland S., 77/360, varierande mått
132190
2012-05-01