Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORD, Louis XV-stil, fanerat med björk och mahogny, höjd 77, 127x71 cm

Fanérskador

132223

2012-05-02