Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RELIEF, trä, draken som jagar pärlan, inköpt i början av 1900-talet, 82x82 cm
Smärre slitage
132244
2012-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här