Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Skeppsholmen, signerad S. Tryggelin Stockholm 3/11 1938, olja på pannå, 20x32 cm
132253
2012-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här