Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Vadstena, signerad och daterad E Tryggelin Vadstena 15/9 1939, olja på pannå, 18x29 cm
132255
2012-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här