Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Kvinnofigurer i landskap, signerad och daterad E Tryggelin 29-31/3 1922, olja på pannå, 37x28 cm
132260
2012-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här