Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Norrländskt landskap, signerad A. K..son Stig -34, olja på duk, 43x63 cm
132265
2012-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här