Ante Karlsson Stig oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Norrländskt landskap, signerad A. K..son Stig -34, olja på duk, 43x63 cm

Kuntoraportti

132265

Päivämäärä:

2012-05-02