Ante Karlsson Stig oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
KARLSSON-STIG, Ante (1885-1967): Norrländskt landskap, signerad A. K..son Stig -34, olja på duk, 43x63 cm
Kuntoraportti
132265
Päivämäärä:
2012-05-02