Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, senempire, förgylld och patinerad brons, med korsriddare, höjd 42 cm

Emaljskador

132287

2012-05-02