Carl Skånberg oljemålning

Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Gårdsinteriör, signerad Carl Skånberg, olja på duk, 32x48 cm

132290

2012-05-02