Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIND, Ludvig, (1869-1945): Pianospelerska, signerad och daterad Find 1916, olja på pannå, 75x64 cm
132306
2012-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här