Kopia efter Hans Gude

Kopia efter Hans Gude
Kopia efter Hans Gude
Kopia efter Hans Gude
Kopia efter Hans Gude
Kopia efter Hans Gude
Kopia efter Hans Gude

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SANNEM, O, efter Hans Gude, fjordlandskap, signerad O Sannem 1885, olja på duk 99x142 cm

132309

2012-05-02