Madeleine Pyk I ateljén

Madeleine Pyk I ateljén
Madeleine Pyk I ateljén
Madeleine Pyk I ateljén
Madeleine Pyk I ateljén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYK, Madeleine (född 1934): Ateljén, signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 57x43 cm, oramad

132314

2012-05-05