Armand Rossander oljemålning

Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROSSANDER, Armand (1914-1976): Två kannor, signerad A Rossander, olja på duk, 20x41 cm

132353

2012-05-03