Armand Rossander oljemålning

Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSSANDER, Armand (1914-1976): Modell, signerad A Rossander, olja på duk uppklistrad på pannå, 63x44 cm

132359

2012-05-03