Armand Rossander oljemålning
2012-05-03
132360
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): "Min modell", signerad A Rossander, olja på duk uppklistrad på pannå, 52x37,5 cm