Armand Rossander oljemålning
2012-05-03
132361
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROSSANDER, Armand (1914-1976): "Din och min vinter", signerad A Rossander, olja på duk, 44x71 cm
smutsfläckar