Armand Rossander oljemålning

Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning
Armand Rossander oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

ROSSANDER, Armand (1914-1976): "Blå hav", signerad A Rossander, olja på duk, 37,5x63,5 cm

tryckmärken

132364

2012-05-03