Antak Berkes olja

Antak Berkes olja
Antak Berkes olja
Antak Berkes olja
Antak Berkes olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERKES, Antal (1874-1938): Boulevard, Budapest, signerad Berkes A., olja på duk, 58x80 cm

Smärre skador

132386

2012-05-02