Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELFWÉN, Eric (1921-2008): "Klippstigen mot Ollinge Bornholm", signerad, olja på duk, 80x60 cm
132393
2012-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här