Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WACHHOLZ, Helga (samtida): "Gmoll", signerad och daterad 1981, olja på duk, 54x64 cm
Ytskador
132399
2012-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här