Helga Wachholz oljemålning

Helga Wachholz oljemålning
Helga Wachholz oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WACHHOLZ, Helga (samtida): "Gmoll", signerad och daterad 1981, olja på duk, 54x64 cm

Ytskador

132399

2012-05-02