Georg Wolf oljemålning

Georg Wolf oljemålning
Georg Wolf oljemålning
Georg Wolf oljemålning
Georg Wolf oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WOLF, Georg (1882-1962): "Arbete", signerad och daterad G Wolf 1920?, olja på duk, 45x53 cm

132419

2012-05-02