Folke Sinclair oljemålning

Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning
Folke Sinclair oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SINCLAIR, Folke (1877-1956): "Igelösa kyrka" - Lunds stift, signerad Sinclair, samt signerad och daterad atergo 1929, olja på duk, 45x52 cm

Krackeleringar

132422

2012-05-02