Lineol stabsbil med 4 massafigurer

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINEOL STABSBIL, 1930-40-tal, med 4 figurer, urverksdriven, längd 24 cm

Smärre skador, en flagga mm saknas, trög funktion

132437

2012-05-12