Oljemålning Dirk van Driest

Oljemålning Dirk van Driest
Oljemålning Dirk van Driest
Oljemålning Dirk van Driest
Oljemålning Dirk van Driest

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRIEST van Dirk (1889-1989): Porträtt, signerad Dirk Van Driest, olja på duk, 60x39 cm

Färgbortfall, ramskador

132439

2012-05-03