Ampel för sex ljus Karl Johan

Ampel för sex ljus Karl Johan
Ampel för sex ljus Karl Johan
Ampel för sex ljus Karl Johan
Ampel för sex ljus Karl Johan

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, Karl Johan, för sex ljus, mässing och koppar, höjd 79 cm

Skador och lagningar

132450

2012-05-04