Morthelli olja på pannå

Morthelli olja på pannå
Morthelli olja på pannå
Morthelli olja på pannå
Morthelli olja på pannå

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MORTHELLI, 1900-tal, Segelläger, signerad och daterad Marthelli -53, olja på pannå, 120x120 cm

132473

2012-05-03