Geskel Salman oljemålning

Geskel Salman oljemålning
Geskel Salman oljemålning
Geskel Salman oljemålning
Geskel Salman oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALOMAN, Geskel (1821-1902):" Munk", signerad och daterad Geskel Saloman 1884, olja på duk, 77x56 cm

132501

2012-05-03