Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19x29 cm

Zustandsbeschreibung

Något gulnad

132504

2012-05-03