Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19x29 cm
Zustandsbeschreibung
Något gulnad
132504
2012-05-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner