Sked i silver

Sked i silver
Sked i silver
Sked i silver
Sked i silver
Sked i silver
Sked i silver
Sked i silver
Sked i silver

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SUPSKED, silver, 1600-tal, förgylld, graverad dekor, längd 15,5 cm

Lagad

132513

2012-05-03