Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945): Motiv från Rämen, signerad och daterad A. Schultzberg 97, olja på duk, 30x55 cm

132606

2012-05-04