Mats Nörle oljemålning

Mats Nörle oljemålning
Mats Nörle oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NÖRLE, Mats (född 1946): Motljus en vårdag, olja på pannå, signerad Nörle, 30x45 cm

132609

2012-05-04