Anshelm Dahl oljemålning

Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAHL, Anshelm (1897-1964): Vintermotiv, signerad, olja på duk, 49x34 cm

132611

2012-05-04