Conte oljemålning

Conte oljemålning
Conte oljemålning
Conte oljemålning
Conte oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CONTE, N., 1900-tal, porträtt av äldre man, signerad, olja på pannå, 39x29 cm

132612

2012-05-04