Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALLROTH, Christoffer Johan (1841-1916): Skogsmotiv med å, signerad o daterad Chr J Wallroth 1890, olja på duk, 38x70 cm
132613
2012-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här