Johan Krouthén oljemålning

Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

KROUTHÉN, Johan (1858-1932): Gårdsidyll med pickande höns, signerad och daterad Johan Krouthén 1910, olja på duk, 50x75 cm.

132614

2012-05-04