Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL, empire, 1800-tal, förgylld och bronserad dekor, höjd 165x75 cm

Glasskada

132617

2012-05-04