Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARLSSON, Bruno (född 1927): "Fjällgatan", signerad och daterad Bruno Karlsson, -74, olja på duk, 70x101 cm

132618

2012-05-04