Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ERB, Erno (1878-1943): Marknadsplats i Ukraina, signerad E Erb, olja på pannå, 36x55 cm
132619
2012-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här