Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
POERTZEL, Otto (Tyskland,1876-1963): Byst av ung atlet, signerad .Prof. O Poertzel, vit marmor på stensockel, höjd med sockel 39 cm
Nagg, fläckar
132629
2012-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här