Otto Poertzel marmorskulptur

Otto Poertzel marmorskulptur
Otto Poertzel marmorskulptur
Otto Poertzel marmorskulptur
Otto Poertzel marmorskulptur
Otto Poertzel marmorskulptur
Otto Poertzel marmorskulptur

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

POERTZEL, Otto (Tyskland,1876-1963): Byst av ung atlet, signerad .Prof. O Poertzel, vit marmor på stensockel, höjd med sockel 39 cm

Nagg, fläckar

132629

2012-05-04