Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALMQVIST, Ansgar (1889-1973): Modell, monogramsignerad AA, numrerad 1/8, patinerad brons, höjd 39 cm, gjutarmärkt E. Pettersson
132630
2012-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här