Ansgar Almqvist skulptur

Ansgar Almqvist skulptur
Ansgar Almqvist skulptur
Ansgar Almqvist skulptur
Ansgar Almqvist skulptur
Ansgar Almqvist skulptur
Ansgar Almqvist skulptur

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALMQVIST, Ansgar (1889-1973): Modell, monogramsignerad AA, numrerad 1/8, patinerad brons, höjd 39 cm, gjutarmärkt E. Pettersson

132630

2012-05-04