Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
RYMDMÅTT, märkt 1887, Johan Fredrik Werrenrath (Lund 1847-1900), FAT, märkt 1790, SKÄNKSTOP, 2 st, tenn, höjd 17,5-20 cm
Bucklor, lagningar
132633
2012-05-04