Jan Håfström etsning

Jan Håfström etsning
Jan Håfström etsning
Jan Håfström etsning
Jan Håfström etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Komposition, signerad och daterad 1982, 11/45, etsning, 50x40 cm

132639

2012-05-04