Fernand Guignier akvarell

Fernand Guignier akvarell
Fernand Guignier akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUIGNIER. Fernand (1902-1972): "Montmartre", signerad och daterad 1952, akvarell, 25x35 cm

132646

2012-05-04